meble z duszą

home

stolarz.wroclaw.pl

USŁUGI

Nasze usługi rozpoczynają się od profesjonalnego doradztwa z zakresu aranżacji, doboru rodzaju drewna oraz propozycji projektu.

ETAPY PRACY

Projektowanie to kluczowy moment, który rzutuje na efekt finalny późniejszych prac. Bezcenna na tym etapie jest wiedza, którą dysponujemy, oraz wyczucie potrzeb Klienta. Gdy projekt jest gotowy, rozpoczynamy produkcję. Ostatnim etapem prac jest montaż produktu u Klienta. Przeprowadzamy go bardzo dokładnie – to przecież zwieńczenie pracy, wizytówka naszej firmy, a przede wszystkim spełnienie marzeń zamawiającego. Te same, nieprzeciętne standardy zachowujemy zarówno w pracach dla klienta indywidualnego, jak i firm lub instytucji.

ZAKRES USŁUG

  • kuchnie na wymiar Wrocław
  • schody drewniane Wrocław
  • meble na wymiar
  • drzwi
  • meble typu komoda, witryna, szafa.

GWARANCJA JAKOŚCI

Naszym największym atutem jest doświadczenie. Realizujemy każde, nawet nietypowe meble na zamówienie.

WARSZTAT

Zaplecze techniczne zakładu stolarskiego jest wyposażone w sprzęt najlepszej klasy, dzięki czemu możemy zrealizować każde zlecenie. Przez wiele lat firma zgromadziła narzędzia i akcesoria pozwalające na fachowe wykonanie powierzonej pracy. Metodę prób i błędów pozostawiamy amatorom. Nasza firma to profesjonalizm i wysoka jakość wykonawstwa.

RZEMIOSŁO

Stolarstwem zajmuję się od zawsze. Na początku to było moje hobby i pasja, w końcu stało się moim zawodem. Uruchamiając stolarnię spełniłem swoje najwieksze marzenie. Drewno nie ma dla mnie żadnych tajemnic. Ponieważ jest to produkt w 100% naturalny, nie zawsze jest doskonały i łatwy w obróbce. Lata doświadczenia i obcowania z drewnem nauczyły mnie jednak, jak wydobyć z niego piękno.

Zobacz Galerię będącą moim portfolio i przekonaj się, że warto.

Warsztat jest rezultatem mojej przygody z drewnem. Przygody, która trwa.

O CENACH

Każdy projekt wymaga zaangażowania i indywidualnego podejście do klienta. Zrozumienie potrzeb i przełożenie ich na produkt finalny wymaga odrębnej, ustalanej indywidualnie wyceny.

Podejmujemy się każdego wyzwania. W celu ustalenia indywidualnej, darmowej wyceny, zapraszamy do kontaktu z nami. Zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę.

CENY KSZTAŁTUJE:

rodzaj wybranego materiału
zaangażowanie warsztatu
czas potrzebny na wykonanie zamówienia
inne czynniki,

GALERIA

kontakt

502 133 126

kontakt@stolarz.wroclaw.pl

ul Mościskiego 36, Wrocław

Jeśli pragną Państwo odmienić swój dom, nadać mu nowy, elegancki charakter i sprawić, by żyło się w nim po prostu lepiej, prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły naszej oferty.

    Realizacja: AUCH